Кинески у нашој школи

Кинески у нашој школи!

Поштовани ученици, обавештавамо вас да је нашаk1 школа уприличила сарадању са Конфуцијевим институтом Универзитета у Новом Саду. Конфуцијев институт већ неколико година постоји у Новом Саду и у многим школама широм Србије организује бесплатне курсеве Кинеског језика и кинеске културе.

У питању су курсеви језика од А1 до Ц1 нивоа, могућност полагања међународно признатих ХСК и ХСКК тестова, курсеве кинеске културе чаја, таичија, кинеске калиграфије и кинеског сликарства, уметности резања папира и кинеских чворова, традиционалног кинеског баштованства итд.

Од ове школске године сви ови курсеви ће се одржавати и у нашој школи у вечерњим часовима после наставе и биће бесплатни!

Сви заинтересовани се могу пријавити до 14.09.2018.год. Пријаве се примају у канцеларији број 4.